Welcome Guest Login or Signup
LIVE CHAT | INSTANT MESSENGER | BOOKMARK
| LANGUAGE:
 

BLOGS  
 
RSS
Chorvatsko odmítá první finálové kolo Anglie
Posted On 07/12/2018 09:29:50 by ondamedonm

Druhá hra semi-finále Světového poháru se konala na stadionu Luzhniki v Moskvě. Chorvatsko přesčasy 2-1 obrátil Anglii, První ve finále mistrovství světa, Bude soutěžit s Levné Fotbalové Dresy Francií na šampionát. Otevření 284 sekund, Trippier dosáhl cíle národního týmu. Ve druhé polovině se Perry Hitch vyrovnal skóre a narazil do středu. Přesčas, Pelišic pomáhal Manjukicovi s raněnou bitvou o představení tradice.

Anglie byla eliminována v semifinále posledních tří hlavních soutěží. Poslední kolo Anglie eliminovalo Švédsko 2-0. Od porážky Československa a Francie v roce 1982, Anglie nikdy neporazila dva evropské týmy v jediném mistrovství světa. Southgate použil stejný startér pro tři po sobě jdoucí vyřazení.

Chorvatsko eliminovalo Dánsko a Rusko pokutovým kopem. Chorvatsko se stalo po Argentině v roce 1990. Druhý tým zvítězil ve dvou šampionátech v jediném mistrovství světa. Předtím bylo v Dresy Chorvatsko 6 vyřazení Světového poháru pouze jedna ztráta. Po ztrátě s Tureckem v 1. září 2017, Chorvatsko bylo nevídaných v devíti po sobě jdoucích oficiálních zápasech.Bookmark:
*** MyPolonia ***